FAQ

Všeobecné otázky

Mám nárok na zľavy?
Na zľavu má nárok každý štátny zamestnanec, nezávisle od zamerania, úradu, alebo štátneho podniku, vrátane bývalých zamestnancov a ich rodín.

To znamená, že nárok na zľavu sa vzťahuje na akýchkoľvek štátnych zamestnancov, na akejkoľvek pozícii a zároveň na ich rodiny. V prípade, že si nie ste istí, či sa zľavy vzťahujú i na Vás, neváhajte a kontaktujte nás cez Kontaktný formulár.
Potrebujem pre využitie zľavy nejakú špeciálnu zľavovú kartičku?

Nie, nepotrebujete žiadnu zľavovú kartičku. Podrobnosti o uplatnení ponuky nájdete pri konkrétnej zľave na našom webe.

Je táto služba naozaj zadarmo?

Áno. Veríme, že je dôležité pomáhať tým, ktorí nás posúvajú vpred, a preto je naša služba úplne zadarmo.

Ako sa registrujem?

Navštívte webovú stránku zlavyprestatnychzamestnancov.sk. Zaregistrujte sa pod e-mailovou adresou, ktorú pravidelne používate (aj ak to bude Vaša súkromná adresa). Po zaregistrovaní budete dostávať e-maily s najnovšími zľavami a budete mať úplný prístup k zľavám na našom portále.

Ako si môžem zľavy uplatniť?

Spôsob uplatnenia zľavy nájdete vždy pri konkrétnej ponuke. Spôsoby, ktorými si môžete zľavu uplatniť, sú rôzne: automaticky online, voucherom online, telefonicky, v kamennom obchode či vytlačeným poukazom. Ak sa chcete o konkrétnych ponukách dozvedieť viac, navštívte webovú stránku zlavyprestatnychzamestnancov.sk a vyhľadajte spoločnosť, o ktorej zľavu máte záujem. Pravidelne kontrolujte svoju doručenú poštu v e-mailovej schránke alebo nás sledujte na Facebooku.

Môžem získať zľavu na...?

Všetky naše zľavy nájdete na našej webovej stránke zlavyprestatnychzamestnancov.sk. Ak hľadáte konkrétnu ponuku, prosím, použite vyhľadávacie okno. Ak zľavu na našom webe nenájdete, bohužiaľ ju momentálne neposkytujeme. Neustále sa však snažíme prinášať Vám nové zľavy a ponuky, preto ak Vám medzi našimi zľavami niečo chýba, neváhajte nás kontaktovať cez Kontaktný formulár.

Mám otázku ohľadom mojej objednávky/rezervácie

Ak máte otázky týkajúce sa objednávky alebo rezervácie, ktorú ste vykonali u niektorej z našich partnerských spoločností, prosím, kontaktujte priamo ich oddelenie zákazníckych služieb. Ak by bol problém skontaktovať sa s našou partnerskou spoločnosťou, napíšte nám na info@zlavyprestatnychzamestnancov.sk a my sa na to pozrieme :)

Vidím len bielu stránku alebo mám problém s prístupom ku zľave. Čo s tým?

Ak máte problém so zobrazením stránky alebo s odkazom z našej webovej stránky, je možné, že Váš webový prehliadač zakazuje prístup na určité webové stránky. Skúste preto vo svojom prehliadači zakázať Advert blocker (blokovač reklám), použiť iný prehliadač či zariadenie (mobilný telefón, počítač, tablet), vymazať cookies vo Vašom prehliadači. Ak Váš problém pretrváva, prosím, neváhajte a kontaktujte nás na info@zlavyprestatnychzamestnancov.sk

Nedostávam žiadne e-maily. Prečo?

Existuje niekoľko scénarov, prečo Vám od nás nechodia e-maily.

  1. Skontrolujte, či Vám naše e-maily nechodia do spamu či nevyžiadanej pošty. Ak tak chcete urobiť, nájdite vo Vašej e-mailovej schránke priečinok "Nevyžiadaná pošta" alebo "Spam", vyhľadajte e-mail od odosielateľa "Zľavy pre štátnych zamestnancov". Aspoň jeden z týchto e-mailov označte ako "Toto nie je spam".
  2. Skontrolujte, či ste sa prihlásili na odber našich e-mailov.
  3. V sekcii Profil skontrolujte, či ste sa prihlásili pod správnou a často používanou e-mailovou adresou.

Ak máte stále problém s Vašou e-mailovou adresou, kontaktujte nás na info@zlavyprestatnychzamestnancov.sk a my sa na to pozrieme.

Kde môžem využiť svoje zľavy?

Všetky naše ponuky nájdete na našej webovej stránke zlavyprestatnychzamestnancov.sk spolu so špecifickým spôsobom uplatnenia každej zľavy.

Technické otázky

Mám problém s prihlásením. Čo s tým?

Je možné, že zadávate zlé prihlasovacie meno či heslo. Prosím, skontrolujte, či nemáte zapnutý CapsLock (píšete všetko veľkými písmenami) alebo naopak vypnutý NumLock (nepíšete čísla). Ak Vás problém s prihlásením pretrváva, skúste použiť tlačidlo Resetovať heslo - príde Vám email s inštrukciami, ako heslo resetovať a nastaviť si nové. Ak sa ani v tomto prípade nepodarí problém s prihlásením vyriešiť, napíšte nám na info@zlavyprestatnychzamestnancov.sk

Ako si zmením prihlasovacie údaje?

Vaše prihlasovacie údaje je možné upraviť v sekcii Profil na našom webe.

Ako môžem svoje konto zrušiť?

Napíšte nám na info@zlavyprestatnychzamestnancov.sk a obratom Vám účet zmažeme.

Ako sa môžem odhlásiť z newslettera?

Odhlásiť sa môžete kedykoľvek tlačidlom Odhlásiť sa v pätičke nami zaslaného emailu, alebo priamo v sekcii Profil na našom portáli.