O nás

Pomáhame tým, ktorí to najviac potrebujú. S nami si toho z výplaty kúpite viac.

Portál "Zľavy pre štátnych zamestnancov" vznikol v roku 2020, aby pomohol prekonať ťažkú situáciu zamestnancov v štátnej správe počas tohto náročného obdobia. Našim cieľom je oceniť Vašu prácu a odmeniť Vašu námahu lepšími cenami za rôzne služby a tovary. 

Každý týždeň sa snažíme pridávať čo najviac nových zliav, aby sme Vám ušetrili čo najviac €. Ak však máte záujem o zľavu v konkrétnom obchode, e-shope, reštaurácii, wellness pobyte, u poskytovateľa služieb či iných, kontaktujte nás, prosím, cez Kontaktný formulár. Urobíme všetko preto, aby sme Vám zľavu urýchlene vybavili :)

Zľavy pre štátnych zamestnancov je zľavový portál výhradne pre súčasných a bývalých zamestnancov v štátnej správe ( nezávisle od zamerania, úradu, alebo štátneho podniku) a je tiež dostupný ich rodinám. Od mobilov a módy, cez poistenie auta, wellness, až po výhodnejšie ceny za elektrinu - toto všetko Vám ponúkame od známych slovenských a svetových značiek. 

Registrácia a používanie portálu je samozrejme ÚPLNE ZADARMO. Sme pyšní, že môžeme vďaka pomoci našich partnerov pomáhať šetriť peniaze a čas tým, ktorí to často najviac potrebujú.